TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

piątek, 9 sierpnia 2013

Hyde Park na Starówce

Czyżby w naszym kraju pojawił się nowy zawód? Prorok? Taki obrazek napotkałem na toruńskiej starówce. Dotąd takie obrazy widziałem tylko w telewizji. Ale cóż... skoro uwalniamy zawody... możemy też uwolnić kościoły... A tak serio to wolałbym w tym miejscu raczej usłyszeć kapelę podwórkową... Zresztą co tu komentować. I tak nie wiadomo o co chodzi. Pan coś głośno, bardzo głośno :-( ... czytał. Zainteresowanie jak widać raczej nikłe. Pytanie mi się natomiast rodzi takie. Czy można kogoś zmuszać w miejscu ogólnodostępnym do słuchania czegoś czego się słuchać nie chce? W Hyde Parku zdaje się podchodzisz i chcesz to słuchasz. A tutaj musisz! Idąc choćby do Empiku... Z drugiej strony w tym miejscu mogłaby stać równie dobrze kapela z Andów. Ich muzyka także nie wszystkim trafia do przekonania. Co Wy na to?6 komentarzy:

 1. Podobnie jak Ty, uważam, że jest to niestosowne w takim miejscu. Od tego są różne kościoły itp.. Nie jestem jednak za zakazem, gdyż wtedy trzeba byłoby wszystkich potraktować jedną miarą - od grajków po malarzy.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dopóki nie nawołują publicznie do rzeczy prawem zakazanych wszystko jest teoretycznie "ok" ale stosowności w tym raczej mało.

   Usuń
  2. dodam jeszcze że mało stosowne i raczej mało poważne...

   Usuń
 2. 25 sierpnia jest u nas w Aleksandrowie wycieczka, z przewodnikiem z urzędu miasta po granicy prusko- rosyjsko. Może być ciekaiwe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok widziałem na stronie Aleksandrowa. Dobry i ciekawy pomysł. Ciekawe czy frekwencja dopisze. W sumie dlaczego by z naszego powiatu zrobić rowerowego zagłębia. pamiętam że swego czasu nawet kolarzy mieliśmy...

   Usuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.