TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

niedziela, 25 września 2011

Elgiszewo - po drodze. Wolny weekend.

Wolny weekend.Złote zgłoski/ Cały weekend. Szok! Tak się wzruszyłem, że prawie się popłakałem. Jaka to fajna sprawa. Szczególnie jak jest pogoda. Rzadka gratka. Raz na kilka miesięcy (może lat...). Ci co mają takie coś co tydzień na pewno nie doceniają. Fajna sprawa, tylko może ktoś mi powie co w tym czasie robić bo wyszedłem z wprawy i nie pamiętam che che. To można iść na imprezkę czy co? 
Ja się wybrałem na zamek golubski bo tyle razy byłem a samego zamku jeszcze nie zwiedziłem. To co zobaczyłem wewnątrz w innym wcześniejszym poście zamieściłem - generalnie ekspozycja nie jest za duża.
Wracając w miejscowości Elgiszewo napotkałem taki kościółek. Ponieważ było ciepło, miło to zrobiłem fotki.A poniżej link do posta o Golubiu Dobrzyniu z fotami z niniejszego dnia:

W tym dniu wykonałem również mały skok w bok na Pomiany, żeby pociągnąć dalej post o wiatrakach. Zapraszam wielbicieli lokalnych ciekawostek:
http://jerzy-foto.blogspot.com/2011/09/podupade-skrzyda-mynskie.html
Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.