TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

sobota, 29 października 2011

Na Malcie.

Niestety, to tylko Malta w Poznaniu ;-) Czyli jezioro Maltańskie, centrum rekreacyjno - rozrywkowe. Kultura i sport w jednym miejscu.
Byłem tam kiedyś na ciekawym przedstawieniu - Battuta. Teatr koni Zingaro. Na scenie dwie cygańskie orkiestry, mistrzowie woltyżerki oraz 37 ognistych rumaków. Klimat rodem z obrazów Chagalla i filmów Kusturicy. - Jak pisano w reklamach. Warto było to zobaczyć. Wszystko dzieje się w namiocie cyrkowym. Jednak, efekt wizualny jest wspaniały. A samo przedstawienie nie ma nic wspólnego z cyrkiem, poza areną. Przedstawienie było taką hmm? kompilacją różnych scen ilustrowanych muzyką. Wesele, zabawa itp. Wszystko nasycone barwami, muzyką. Wszystko w szalonym tempie. Konie pędzą w galopie przed widownią same bądź z wozami! A na ich grzbietach ludzie wyczyniający po prostu cuda. Polecam!

Jak baba z wozu to koniom lżej a jak chłop z wozu to co? Czołgista?

W Poznaniu


Ta ciuchcia jeździ po Malcie.

Przed spektaklem.

Generalnie to podczas spektaklu wyznaczone osoby pokazywały palcami tych co wyciągali aparaty. Ale udało mi się strzelić kilka zdjęć z biodra na pamiątkę. Dlatego technicznie są słabe. To tak dla tych co by chcieli to zobaczyć i nie mieli pewności czy się wybrać - warto!!!Na rynku. Nocą.
Poznań nocą.2 komentarze:

 1. Jurku, czy możesz wstawiać fotki do jednego posta hurtem? Zaglądałem tu kilka razy i jestem pewien, że kilku zdjęć nie było :)) Gdybyś po moim komentarzu, z którym się trochę ociągałem, wstawił swoje zdjęcie życia a ja bym się do niego nie odniósł - to jak ja bym wyglądał? Robisz tak nie pierwszy raz, wykopujesz je z otchłani dyskowej i dostawiasz na raty :))
  Teraz poważniej ;(
  Zdjęcie pierwsze.
  Na to co wierzchem jedzie - jestem za stary, ale takiego kunika, to sobie kiedyś kupię.
  Jurku szkoda, że nie piszesz: o czym ten spektakl, gdzie ta ciuchcia jedzie, czy Ci się podobało itd...? No bo zdjęcia jak zdjęcia, normalne - jak u wszystkich. Artyści nie blogują :)
  Oni nas czytają :))
  Ps.
  Muszę napisać, choć zżera mnie zazdrość. Podoba mi się ta fotka z pasącymi się końmi przed namiotem.

  OdpowiedzUsuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.