TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

piątek, 14 października 2011

Kilka fot ze świata makro.

Ciężko robi się takie foty. A to obiekt ucieka. A to wiatr wieje. Kilka mniej lub bardziej udanych starych zdjęć.  
Na szczęście okolice powiatu aleksandrowskiego obfitują póki co w tereny bogate roślinnością i zwierzyną. Ostatnio powstaje ścieżka rowerowa. Dzięki której można trochę zwiedzić, trochę się spocić. Może to jest pomysł na promocję? Zagłębie ścieżkowe. Powiat aleksandrowski ostoją dla rowerzystów, biegaczy, rolkarzy. Mamy najdłuższe ścieżki rowerowe w Polsce.... :-) Już widzę te nagłówki... 
No i ścieżki rowerowe jest ciężko zdewastować. No bo to chyba, że ktoś bruk zakosi :-) Ale przy takich ścieżkach muszą być punkty widokowe. Miejsca na odpoczynek. WC-ty. Ostatnio jechałem taka ścieżką po Ciechocinku. Naprawdę o wiele przyjemniej się jedzie kiedy można się skupić na zwiedzaniu a nie na uciekaniu spod kół aut... Co prawda w Ciechu trzeba uważać na kuracjuszy, którzy uważają, że im wszystko wolno i po ścieżkach rowerowych chodzą jak po swoim - no bo tam mało ludzi: -))
UWAGA! - ostatnio korzystam z przeglądarki Google Chrome. Chyba najlepiej radzi sobie z wyświetlaniem Bloga. Jeśli kto ma problem z wyświetlaniem fot czy cuś to polecam przesiadkę. Wyobraźmy sobie, że to coś ma troszkę większe rozmiary...

3 komentarze:

  1. Noo.., kilka fajnych letnich fotek. Miło się to ogląda, gdy na dworze w okolicach zera. Od razu zacząłem myśleć o lecie a dopiero co się kończyło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładne makro. Takie będziemy robić dopiero wiosną. A co do przeglądarki, od dłuższego czasu używamy tylko Chrome i jestem zadowolony.

    OdpowiedzUsuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.