TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

wtorek, 20 stycznia 2015

UFO nad Aleksandrowem.


5 komentarzy:

 1. wreszcie przylecieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to nie jest lampa na pseudo rondzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, nie na pseudo... tylko na byłym rondzie :-) Zgadza się. Wygrał Pan(i) wymianę żarówek na tym słupie. Bez drabiny i zabezpieczenia. Gratuluję...

   Usuń
 3. Pragnę podzielić się smutną nowiną. Z internetu zniknął blog kolegi Grzegorza, przyczyna jest mi nieznana,kryje się w mgle braku informacji.
  Wielka szkoda, blog Grzegorza funkcjonował wiele lat, zdjęcia byłe przedniej jakości, a wpisy na nim umieszczone gromadziły spore zainteresowanie.
  Robert

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Robercie faktycznie. Ale też wybrałeś miejsce do tego wpisu... UFO. A serio to Grzegorz czasami miał takie nastroje, że zawieszał działalność, wyłączał komentarze itp. Mam nadzieję, że to nieprawda i Fotografia Prowincjalna pojawi się jeszcze w necie. Chciałbym. Wcześniej nie chciałem pisać do Grzegorza, ale teraz chyba to zrobię. Jeśli to przeczyta może się odezwie. Osobiście zamieściłem kilka linków do jego postów a teraz klops :-( szkoda.

   Usuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.