TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

niedziela, 18 września 2011

Na seminarium w Wałczu. 2008/2010


Pamiątkowe gadżety.
Co roku Polska Federacja Kyokushin Karate organizuje w Wałczu na terenie tamtejszego COS - OPO seminarium kumite. Kilkudniowy obóz poświęcony głównie walce. Poniżej kilka fot z lat 2008-2010. Po każdym takim seminarium bardzo trudno jest usiąść w seiza. :-))
W tym ośrodku czasem można spotkać gwiazdy naszej sceny sportowej. Kiedyś widziałem przygotowania do meczu siatkarek. Była wśród nich Anna Barańska i Lena Dziękiewicz - top (model;-) naszej siatkówki. (Taka ciekawostka). Kurka mogłem poprosić o autograf :-) tyle, że ja wtedy nie wiedziałem kto to... che che
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich leży nad jeziorem Raduń. Przez jezioro przełożono charakterystyczny most linowy.

W sezonie zimowym wygląda to wszystko mało efektownie.Poranna zaprawa :-))
Nie każdy mógł się dostać na salę, żeby poćwiczyć. Bilety u koników były drogie. Za miejsce przy prowadzących trzeba było zrobić 100 seiken. Wielu w ogóle nie weszło na salę. Kolejka ustawiała się już o 4 rano. Było kilku co chciało wejść przez okno, ale sprzątaczka odparła szturm. Tak eliminowaliśmy słabe jednostki :-)))))))  
Po którymś treningu w hotelu napotkałem taką postać. Nie wiem kto to. Żeby nie foto w życiu bym nie uwierzył, że to coś widziałem. Zjawa?
Znajomość obsługi aparatu czasem się przydaje. Che che szczególnie kiedy jest ich duużo...


Shihan fotografuje.

Moja karatega po seminarium :-)

2 komentarze:

  1. Na tym zdjęciu na korytarzu, to nie żadna zjawa. To jest Jerzy wołający " hurrrrraaaaa mam czaaaaarnyyyy paaaaaseeeeek" :))
    Tak swoją drogą, do czego to doszło, że już Japończyki przybywają do nas, po naukę karate ;)chyba, że to byli asystenci? Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. uuu do czarnego to mi jeszcze trochę brakuje :-) mooocy a to fakt że japończycy się jakby troszkę hmmm zasiedzieli? czy cuś

    OdpowiedzUsuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.