TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

niedziela, 20 lutego 2011

Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin-kan 2008.

Przygotowania
Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin-kan w 2008r. były organizowane przez Toruński Klub Karate Kyokushin-kan w Łysomicach. Ja tam robiłem foty. Mniej lub bardziej udane. Impreza się udała, fotki różnie :-)

Temu zdjęciu nadałem tytuł: Chowaj się, stary chce cię do kumite wystawić! :-) Jedni układają po to, żeby inni mogli to rozłożyć.
Zawody w naszej organizacji toczą się w tradycyjnej formule kyokushin  - knockdown. Bez rękawic na dłoniach a więc ciosy na twarz są zabronione. Pełny reset przeciwnika można osiągnąć poprzez wysokie kopnięcie na głowę. Nie jest to łatwe. Trzeba umieć kopać a to nie jest łatwe. Albo jesteś twardy i przyjmiesz dużo ciosów i będziesz miał dużo siniaków, albo będziesz się szybko ruszał i trafisz pierwszy. :-)) Może się wydawać, że walka bez kontaktu na głowę jest mało realna. No jest, ale pamiętajmy, że to tylko zawody. Jedna z wielu metod sprawdzenia się. Na treningach ćwiczymy zarówno knockdown jak i walkę w rękawicach bokserskich. Poznajemy techniki samoobrony itp. Po prostu Budo Karate
Pokaz Sekcji Aikido działającej przy TKKK
Pokazy
Loża honorowa. Sponsorzy. Zaproszeni goście.

W obiektywie
Kultowa technika Kyokushin
Kopnięcie konia :-)
Jak w rodzinie
Są zwycięzcy, są nagrody.
Toruń górą.
http://www.fmix.pl/slideshow/25708/73058/2008-mistrzostwa-polski-seniorow-karate-kyokushin-kan.html?privgal=f6e2e7f0d1fad6b78974edceaa0e9a8e

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.