TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

wtorek, 1 lutego 2011

Karkonosze 2010. Park miniatur. Western City. Zamek Chojnik.

KOWARY


W Kowarach odwiedziłem Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Baardzo fajny pomysł. Polecam obejrzeć. Na niewielkiej przestrzeni w malowniczym parku zgromadzono modele zabytkowych budowli. Ludzi było sporo. Każda grupa ma przewodnika. W parku kawiarenka. http://www.park-miniatur.com/pl/
Obiekt znajduje się na terenie fabryki dywanów. Ale w ogóle tego nie czuć. Wokoło zieleń i góry. Myślę, że stworzenie czegoś podobnego w Ciechocinku byłoby dobrym pomysłem. I co ciekawe... wygląda, że park przynosi zyski. Wjazd 13zł. I dużo i mało. Właściwie to można by tam cały dzień spędzić, przy kawie i lodach.

Książ.

WESTERN CITY KARPACZZamek Chojnik
Widok na Śnieżkę z zamku.

3 komentarze:

 1. Byłem w tym western city kiedyś, ale nic się nie działo ciekawego.Przedstawienie miało się odbyć o godz 17-ej a była 14-sta, dodatkowo siąpił deszcz.Byłem lekko zawiedziony. Chyba.. a nawet jestem pewien, że o wiele ciekawiej jest w takim miasteczku w Rudniku koło Grudziądza.Można tam spędzić miło cały dzień, szczególnie z małymi dzieciakami.No tak.. ale Karpacz to nie tylko "Komboje" ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się w pełni ze zdaniem kolegi, dzieciaki mogą mieć może trochę zabawy, ale dla dorosłych to nuuuda. możliwe że gdy są tam jakies końskie imprezy rodeo-westernowe jest ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz ten post wygląda prawie dobrze

  OdpowiedzUsuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.