TAGI (szukasz postów powiązanych tematycznie tu je znajdziesz):

wtorek, 1 lutego 2011

Karkonosze 2010. Park miniatur. Western City. Zamek Chojnik.

KOWARY


W Kowarach odwiedziłem Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Baardzo fajny pomysł. Polecam obejrzeć. Na niewielkiej przestrzeni w malowniczym parku zgromadzono modele zabytkowych budowli. Ludzi było sporo. Każda grupa ma przewodnika. W parku kawiarenka. http://www.park-miniatur.com/pl/
Obiekt znajduje się na terenie fabryki dywanów. Ale w ogóle tego nie czuć. Wokoło zieleń i góry. Myślę, że stworzenie czegoś podobnego w Ciechocinku byłoby dobrym pomysłem. I co ciekawe... wygląda, że park przynosi zyski. Wjazd 13zł. I dużo i mało. Właściwie to można by tam cały dzień spędzić, przy kawie i lodach.

Książ.

WESTERN CITY KARPACZZamek Chojnik
Widok na Śnieżkę z zamku.

3 komentarze:

  1. Byłem w tym western city kiedyś, ale nic się nie działo ciekawego.Przedstawienie miało się odbyć o godz 17-ej a była 14-sta, dodatkowo siąpił deszcz.Byłem lekko zawiedziony. Chyba.. a nawet jestem pewien, że o wiele ciekawiej jest w takim miasteczku w Rudniku koło Grudziądza.Można tam spędzić miło cały dzień, szczególnie z małymi dzieciakami.No tak.. ale Karpacz to nie tylko "Komboje" ;)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. zgadzam się w pełni ze zdaniem kolegi, dzieciaki mogą mieć może trochę zabawy, ale dla dorosłych to nuuuda. możliwe że gdy są tam jakies końskie imprezy rodeo-westernowe jest ciekawie

    OdpowiedzUsuń

Spam jest natychmiast usuwany. Spam will be deleted!

Dziękuję za poświęcony czas. Aby kontynuować przeglądanie starszych wpisów kliknij na link "starsze posty" lub wejdź w archiwum.